Matu Toniks ar Keratīnu - Atsauksmes

Atsauksmes MARUSHA produktam - Matu Toniks / Sprejs matu aizsardzībai pret karstumu un sauli, atjaunošanai, mitrināšanai, spīdumam un apjomam.

Aprīlī un maijā Medicine.lv sadarbībā ar zīmolu "MARUSHA Nord Ecosmetic" piedāvāja testēt Matu Toniku, kura sastāvā ir Rozmarīns, Zaļā tēja, Kumelīte, Alveja, Zīds, Keratīns, Proteīni. Pārpublicējam Medicine.lv atsauksmes un testu rezultātus par MARUSHA Matu Toniku.

Helēna, 44 gadi

Man ir gari un biezi mati, tāpēc to kopšana prasa daudz pūļu un pietiekami daudz naudas. Ja vēl ar matu mazgāšanu galā tieku lieliski, tad trakums sākas, kad mati ir izžuvuši un tie “jāsavāc” kopā – mazie matiņi spuraini iet katrs uz savu pusi, gali pūkojas un uzvedas, kā tiem patīk. Īsāk sakot, to ieveidošana prasa pārāk daudz laika.

Parasti iegādājos dažādus nogludinošos sprejus, kuri it kā nogludina matus, tomēr pēc dažām stundām tie atkal katrs dzīvo savu dzīvi. Arī karsēt un taisnot matus nav ikdienas risinājums. Tas ir neveselīgi un kaitīgi maniem matiem, un matu atkopšanās notiek tikai pēc vairākām matu mazgāšanas un barošanas reizēm. Tādēļ karsto ieveidošanu atļaujos diezgan reti, vien uz kādu svarīgu un svinīgu pasākumu. 

MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstumu ir mazā, ērti lietojamā pudelītē ar izsmidzinātāju, produkts ir parocīgs ikdienas lietošanā un līdzņemšanai. Vieglais un patīkamais rozmarīna aromāts vēl ilgi noturas matos un ir ik pa laikam jūtams.

MARUSHA matu toniks man ievērojami atviegloja matu ķemmēšanu un veidošanu, kā arī labi mitrināja un atjaunoja tos. Tāpēc es noteikti iesaku pamēģināt ikdienā lietot šo produktu, lai pasargātu matus no kaitīgās ietekmes un uzlabotu matu izskatu.

Lelde, 33 gadi

Pēc ziemas sezonas mani mati bija sausi un nespodri, pastiprināti lūza un kopumā izskatījās neveselīgi. Meklējot piemērotu līdzekli to atjaunošanai un stiprināšanai, uzdūros piedāvājumam testēt MARUSHA matu toniku ar rozmarīnu. Papildus atjaunošanai tas solīja arī aizsargāt pret karstumu, un, tā kā ikdienā regulāri lietoju karstās ierīces matu ieveidošanai, arī šī produkta īpašība lieti noderētu. Tā pieteicos produkta testam un ieguvu produktu izmēģināšanai.

MARUSHA matu toniks ir nelielā pudelītē, ko viegli var paņemt līdzi, arī dodoties, piemēram, ceļojumā. Produkts ir spreja veidā, tam ir viegls, dabīgs aromāts, kas atsauc atmiņā ārstniecības augus un vasaras pļavu ziedus. Tonikam ir viegla konsistence, kas vienmērīgi pārklāj matus, neradot taukainu, eļļainu efektu.

Produktu lietoju aptuveni mēnesi, atbilstoši instrukcijas norādēm – ne biežāk kā divas reizes nedēļā – un pa šo laiku matu stāvoklis ievērojami uzlabojies. Jau pēc pirmās lietošanas reizes mati bija zīdaināki, vieglāk ķemmējami, mazāk mudžinājās.

Pēc regulāras lietošanas mēneša garumā tie retāk lūst, ir kļuvuši vieglāk ieveidojami, mirdzošāki un veselīgāki. Noteikti turpināšu lietot šo toniku arī vasaras sezonā. Paldies, ka devāt iespēju atklāt jaunu, man lieliski piemērotu produktu!

Solvita, 35 gadi

MARUSHA matu spreju vēlējos izmēģināt ar domu, ka tas palīdzēs man nedaudz uzlabot galvas ādas veselību, jo brīžiem liekas, ka vietām niez galva, kā arī, lai uzlabotu matu stāvokli. 

Ņemot vērā, ka man ir gari mati, šķita, ka pudelītes iepakojums ir nedaudz par mazu, jo izsmidzināju šo spreju gan uz galvas ādas pirms matu mazgāšanas, gan matos, apliekot maisiņu, lai labāk iedarbotos.

Lietot MARUSHA martu spreju bija tiešām ērti – izsmidzini un viss. Tomēr produkta smarža personīgi man šķita ļoti specifiska, kā arī tā nedaudz traucēja apkārtējiem cilvēkiem (vīram nepatika). Savukārt spreja konsistence ir tiešām laba, ne par biezu, ne par šķidru. 

Novērotais efekts – lietojot ilgākā termiņā, pieļauju, ka varētu teikt ko vairāk, bet, izmazgājot matus, tie bija svaigi un tīri un pat nedaudz kuplāki nekā parasti. 

Daiga, 36 gadi

Pateicoties Medicine.lv, atklāju priekš sevis jaunu matu kopšanas līdzekli – dabīgo matu toniku ar rozmarīnu, keratīnu un zīda proteīniem, kuru radījis mūsu vietējais ražotājs  "MARUSHA Nord Ecosmetic". MARUSHA matu toniks ar rozmarīnu paredzēts matu mitrināšanai, atjaunošanai un aizsardzībai pret karstum un UV starojumu. Matu tonikam ir unikāls un dabīgs sastāv – augu keratīns, zīda proteīni, pantenols, rozmarīns, alveja, zaļā tēja, kumelīte u. c. – manuprāt, brīnišķīga buķete matu veselībai!

Man ir pusgari, krāsoti smalkas struktūras mati, kas mēdz šķelties un pūkoties, un tie nav spīdīgi un gludi. Turklāt pavasara sezonā mati sāk vairāk izkrist. Piemeklēju ārstnieciskos matu kopšanas līdzekļus, taču uzlabojums nebija pārāk izteikts. Matus mazgāju 3 līdz 4 reizes nedēļā un pēc tam žāvēju ar fēnu un veidoju frizūru, tāpēc man ļoti noderēja matu serums, kas pasargā no karstuma fēnošanas laikā.

MARUSHA matu tonikam ir vienkāršs, glīts dizains, kā jau dabīgam produktam – ar patīkamu zaļo toni ar baltiem ziediņiem. Tas pildīts nelielā stikla pudelītē ar kvalitatīvu spreju izsmidzināšanai. Toniks ir caurspīdīgs šķidrums, pirms lietošanas to viegli sakratot, visas nogulsnes uzreiz pazūd un tas kļūst dzidrs.

Uzsmidzināju matu spreju mitros matos un matu galos pēc mazgāšanas, viegli iemasēju un pēc tam žāvēju un ieveidoju ar fēnu. MARUSHA matu tonikam ir atsvaidzinošs rozmarīna aromāts. Tas ir ļoti patīkams, jo ir viegls un dabīgs.

Kā ieteikts, lietoju toniku 2 reizes nedēļā. Lietošana ir ļoti ērta un vienkārša un mazo pudelīti varu paņemt līdzi, dodoties izbraukumos. Jau pēc pirmās lietošanas reizes mati bija kļuvuši gludāki, vieglāk izķemmējami, pat nedaudz biezāki un kuplāki pēc veidošanas.

Pēc mēneša rezultāti jau ir acīmredzami. Matu izkrišana ir jūtami samazinājusies un vairs nav sašķelti un pūkaini matu gali. Tie ir atjaunojušies, kļuvuši spēcīgāki, biezāki, gludāki, spīdīgāki. Pēc fēnošanas un ieveidošanas frizūra ir skaistāka, jo mati ir atguvuši dzīvīgumu un mirdzumu.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem, jo ar dabīgiem līdzekļiem esmu atguvusi matu veselību. Noteikti turpināšu lietot MARUSHA matu toniku ar rozmarīnu. Sirsnīgs paldies "MARUSHA Nord Ecosmetic"!

Justīne, 34 gadi

Aptuveni divas reizes nedēļā žāvēju matus ar fēnu un gandrīz katru dienu ieveidoju ar matu taisnotāju, kā rezultātā mati ir kļuvuši nedaudz spuraini gan pie saknēm, gan visā to garumā. Iepriekš nebiju lietojusi matu aizsardzības līdzekļus pret karstumu, bet, izlasot MARUSHA matu tonika aprakstu, sapratu, ka ir vērts pamēģināt un izvērtēt tā efektu.

Nedaudz bija jāpierod pie specifiskās tonika smaržas, taču, tā kā tas ir dabīgs produkts, tad smarža ir saprotama un pieņemama. Lietoju matu spreju, kā ieteikts, ne vairāk kā divas reizes nedēļā – pirms matu žāvēšanas un tai sekojošās taisnošanas.

Efektu pamanīju uzreiz – mati vairs nebija tik spuraini, tie kļuva vieglāk izķemmējami un ieveidojami, kā arī mirdzošāki. Uz galvas bija tāda kā vieglāka sajūta. Noteikti turpināšu lieto šo produktu, lai izvērtētu tā efektu ilgākā laika posmā! Liels paldies!

Publikācija portālā Medicine.lv lasāma šeit.

Atpakaļ uz bloga rakstiem

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.