Kā apturēt matu izkrišanu un kura ir labākā matu eļļa?

Inovatīvs līdzeklis pret matu izkrišanu un matu augšanai ir MARUSHA Rozmarīna un Nīma eļļa matiem ar klīniski pierādītu efektivitāti.

Dabīgā matu eļļa palīdz apturēt matu izkrišanu, darbojas kā augšanu stimulējoša un bojātu matu atjaunojoša eļļa, veicinot stiprāku esošo un jaunu matu augšanu. 

Rozmarīna eļļa ir populārs matu augšanas līdzeklis, jo šai eļļai ir zinātniski pierādīta efektivitāte matu augšanas veicināšanā un matu izkrišanas samazināšanā.

MARUSHA ārstnieciskā Rozmarīna un Nīma matu eļļa ir Latvijā izstrādāts un Eiropā klīniski testēts efektīvs matu kopšanas un atjaunojošs līdzeklis ar klīniski pierādītu matu augšanu stimulējošu un matu izkrišanu samazinošu efektu. Tas ir 100% dabīgs produkts bez blaknēm, nekaitīgs un drošs. 

Rozmarīna eļļa matu augšanai - Minoxidil alternatīva

Rozmarīns satur karnozīnskābi, kas dziedē audu bojājumus un uzlabo šūnu darbību. Tā uzlabo asinsriti, kas ir svarīga matu augšanai, jo bez pienācīgas asins apgādes folikuli nesaņem matu augšanai nepieciešamos vitamīnus un uzturvielas un tādēļ aiziet bojā. 

Starptautiskā pētījumā, kurā tika salīdzināta Rozmarīna eļļas un Minoksidila ietekme uz matu augšanu, tika konstatēts, ka rezultāti abiem bija līdzīgi pēc sešiem mēnešiem. 

Zinātniskie pētījumi pierāda, ka Rozmarīna eļļa ir tikpat efektīva kā medikaments Minoxidil matu augšanas veicināšanā.

Proti, Rozmarīna eļļas uzklāšana 2 reizes dienā uz kritiskajām galvas ādas zonām dod tādu pašu rezultātu matu augšanas veicināšanā kā lietojot matu augšanas preparātu 2% Minoxidil. 

Tādēļ var apgalvot: ja vēlies ataudzēt matus un palielināt matu skaitu un folikulu blīvumu, tad rozmarīna eļļa ir viena no visefektīvākajām eļļām no tirgū zināmajām un to apliecina zinātniski pētījumi. Turklāt tas ir dabīgs produkts, kas nerada blaknes ne organismam, ne ādai, kā tas ir zāļu (piemēram, Minoxidil) lietošanas gadījumā. 

Matu eļļa un Rozmarīna matu eļļa matu augšanai

Attēlā: MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļa

Rozmarīna matu eļļa - vai un kā tā palīdz?

1. Rozmarīna eļļa samazina galvas ādas kairinājumu. Kā pierādīja iepriekšminētais starptautiskais pētījums, lielākajai daļai cilvēku, kas lietoja rozmarīna eļļu, arī mazāk niezēja galvas āda. Zināms, ka rozmarīna augam piemīt pretiekaisuma īpašības. Tādējādi šī eļļa nomierina iekaisušu galvas ādu.

2. Rozmarīna eļļa novērš matu izkrišanu. Rozmarīna eļļa ir spēcīgs antioksidants, kas var cīnīties pret brīvajiem radikāļiem. Brīvie radikāļi bojā un iznīcina molekulas, tādējādi traumējot matu folikulus un izraisot matu izkrišanu.

3. Rozmarīna eļļa novērš blaugznas. Vienlaikus ar asinsrites uzlabošanu galvas ādā, rozmarīna eļļa arī iznīcina baktērijas, kas nosprosto matu folikulus. Tas attiecīgi samazina blaugznu veidošanos galvas ādā.

4. Rozmarīna eļļa palīdz samazināt sirmo matu skaitu. Kad šūnas tiek bojātas, tās var oksidēties, un pētījumi liecina, ka tam var būt liela nozīme novecošanās procesos, piemēram, matu nosirmošanas paātrināšanā. Aktīvi cīnoties pret brīvajiem radikāļiem, rozmarīna eļļa var arī palēnināt matu nosirmošanas procesu.

Cik ilgi un cik bieži jālieto rozmarīna eļļa matu augšanai?

Pēc dermatologu ieteikumiem - Rozmarīna matu eļļa ir jālieto vairāk nekā seši mēneši, lai ieraudzītu vizuālu rezultātu.

Matu ataudzēšanai un matu skaita palielināšanai Latvijas zīmola MARUSHA ražotā Rozmarīna un Nīma matu eļļa jālieto vismaz 3 mēneši, regulāri to uzklājot 1-2 reizes nedēļā un profilaktiski ikdienā pa 1 pilītei uzklājot uz problemātiskajām galvas ādas vietām.

Latvijas zīmola MARUSHA ražotā Rozmarīna un Nīma matu eļļa matu augšanai novērš galvas ādas un matu sausumu jau pēc trešās lietošanas reizes, un to ilgstoši lietojot, ir pamanāma matu un galvas ādas stāvokļa vizuāla uzlabošanās, kā arī blaugznu samazināšanās.

Plašāk par MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļas in vivo pētījuma rezultātiem lasiet zemāk.

Marusha eļļas matiem - rozmarīna barojošas matu eļļas matu augšanai un intensīvai kopšanai

 

Rozmarīna matu eļļa piemērota visiem matu tipiem un arī sausai galvas ādai

Rozmarīna eļļu - MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļu - var izmantot jebkura veida matiem, jo tā iedarbojas uz matu folikulu nevis uz matu šķipsnu. To var lietot arī uz krāsotiem matiem, jo eļļa galvenokārt ir jāklāj uz galvas ādas. Ja ir jutīga āda, tad vispirms notestē eļļas mazu pilīti uz ādas un pavēro 24 stundas, vai nav radies kairinājums, apsārtums. Liekot eļļu, paliec galvu atpakaļ, lai tā nenokļūst acīs. Tā kā nav datu par lietošanu grūtniecības vai zīdīšanas laikā, tad būtu ieteicams to nelietot grūtniecēm vai zīdīšanas laikā.

MARUSHA Rozmarīna un Nīma matu eļļa ir testēta uz visiem ādas tipiem, tādēļ to var lietot arī uz jutīgas galvas ādas.

Vai Rozmarīna eļļu var salīdzināt ar citām eļļām?

Rozmarīna ēteriskā eļļa atšķiras no vairuma matu kopšanā izmantoto eļļu ar tās tiešo iedarbību uz matu folikulu veselību. Atšķirībā no citām eļļām (piemēram, tējas koka un piparmētras, kas veicina matu augšanu), rozmarīna eļļa stimulē matu folikulus, kuriem ir vāja asins apgāde (vāja asins apgāde izraisa matu izkrišanu). Jābrīdina gan, ka rozmarīna eļļa jālieto mazākās devās nekā citas eļļas, jo pārmērīga iedarbība var kairināt ādu.

Kā pareizi lietot rozmarīna eļļu matiem?

Ja mati ir ļoti smalki vai ja ir taukaina galvas āda, tad ieteicams to lietot vismaz vienu reizi nedēļā, paturot to galvas ādā vismaz 20 minūtes un tad izskalojot ar šampūnu. Ja mērķis ir novērst blaugznas, tad to var lietot biežāk, vispirms notestējot to uz ādas, uzpilinot vienu pilienu un novērojot.

Lai gan rozmarīna eļļa nav kaitīga, to nav ieteicams regulāri atstāt matos uz nakti. Jebkura eļļa, atstājot to uz ādas ilgāku laiku, izjauc galvas ādas mikrofloru, kas savukārt var izraisīt niezi un apsārtumu.

Sākot lietot rozmarīna matu eļļu, vispirms uzklāj to 1 reizi nedēļā un tad pakāpeniski palielini lietošanas biežumu uz 2-3 reizēm, kā arī profilaktiski ieklāj 1-2 pilienus problemātiskajās vietās rītā un vakarā. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, matu eļļa jālieto regulāri.

Par efektīviem līdzekļiem un matu eļļām matu augšanas veicināšanā lasiet mūsu blogā šeit.

Atpakaļ uz bloga rakstiem

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.