Mitrinošs Lūpu balzams sausām lūpām ar kliņģerīti

MARUSHA Lūpu balzāms pabaro, mitrina un aizsargā lūpas no izžūšanas un novērš lūpu plaisāšanu visos gadalaikos. Pievienotais bišu vasks izveido ilgnoturīgu aizsargkārtiņu.

Kliņģerītes macerāts, Bišu vasks, Šī sviests un E vitamīns nodrošina intensīvu lūpu kopšanu, mitrināšanu, barošanu un aizsardzību.

MARUSHA Lūpu balzāms ar bagātīgu sastāvu  piemērots visiem laikapstākļiem - karstai vasarai, vējainam un arī vēsam laikam.

Kliņģerīte, burkānu eļļa un E vitamīns pasargās lūpas no sausuma un plaisāšanas, aizsargās un mitrinās.

Lūpu balzāms ar E vitamīnu sausām lūpām
Lūpu kopšana ik dienu ir svarīga visos gadalaikos - gan vēsajos, gan siltajos mēnešos. Lūpām nepieciešama mitrināšana, barošana un aizsardzība no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes (saules, vēja, aukstuma u.c.). 
MARUSHA izstrādātā bagātīgā lūpu balzama formula ir radīta šim nolūkam. Tai ir bagātīgs sastāvs - kliņģerīšu macerāts, šī un mango sviesti, kakao sviests, bišu vasks, burkānu eļļa, vīnogu kauliņu un saldo mandeļu eļļas, E vitamīns.
Mitrinošs lūpu balzāms koptām lūpām

MARUSHA Lūpu balzams ir piemērots lūpu ikdienas kopšanai - sausām lūpām, sasprēgājušām lūpām un lūpu kaktiņiem, lūpu aizsardzībai pret izžūšanu.

Mitrinošs Lūpu balzāms ar kliņģerīti un Bišu vasku

Sastāvā ir gan vitamīni, gan barojošas un mitrinošas vielas. Kliņģerīte un Šī sviests palīdzēs lūpām ātrāk atkopties un sadzīt jebkurai brūcei uz lūpām un lūpu kaktiņiem.

MARUSHA lūpu balzams ir 100% dabīgs produkts, ko var lietot visa ģimene, arī bērni. Jūs varat iegādāties lūpu balzamu ŠEIT.
Kāpēc ir sausas lūpas, kā kopt sausas un sasprēgājušas lūpas, lūpu kaktiņus - lasi mūsu blogā.

Atpakaļ uz bloga rakstiem

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.