Dabīgas ziepes plašā sortimentā | MARUSHA

Zīmols "Marusha" piedāvā dabīgas ziepes plašā sortimentā. Gatavotas no dabīgām augu eļļām un sviestiem, tās attīra un pabaro vissausāko un jutīgāko ādu.

Katrai MARUSHA ziepei ir īpašs sastāvs - vienai pievienota Latvijā vākta nātre vai kadiķis, citai lauku medus vai vietējo ogu un dārzeņu sulas. Sulas gatavotas no vietējiem augļiem un dārzeņiem un spiestas ar pašu rokām.

Ziepju radīšanai ir izvēlētas ādu mitrinošas un barojošas eļļas – Olīveļļa, Rīcineļļa, Saulespuķu eļļa un Kokosriekstu eļļa, kā arī ādu mīkstinošais Kakao un Šī sviests.

Eļļas pārziepjojot, tiek iegūts dabīgais glicerīns un visiem tik tīkamās putas lietošanas laikā. Izgatavošanas laikā tiek pievienots izkausēts Kakao vai Šī sviests, kas padara ziepes stingrākas un neļauj tām izšķīst, savukārt ādai tās sniedz papildus barošanu un mīkstināšanu.

Mūsu gatavotās dabīgas ziepes nesatur gatavās ziepju bāzes, sintētiskas aromātvielas vai krāsvielas, parabēnus. Katrai mūsu izgatavotajai ziepei ir sava krāsa un smarža, ko rada pievienotie vietējie Latvijas augi un sertificētas ēteriskās augu eļļas. 

Pateicoties dabīgajam sastāvam, mūsu dabīgās ziepes ir izmantojamas gan sejas, gan roku, gan visa ķermeņa mazgāšanai. Tās dziļi pabaro, mīkstina un atjauno ādu, ko āda sajūt jau pēc pirmās lietošanas. Ziepes piemērotas gan sausai ādai, gan kombinētai un taukainai ādai. Tās var lietot  gan pieaugušie, gan bērni.

Ziepes tiek izgatavotas pēc aukstās ražošanas tehnoloģijas. To īpašais sastāvs maigi nomazgā ādu, nekairinot un nesausinot to. Dabīgie ziepju gabaliņi ir ekoloģiski, bez atkritumiem un videi draudzīgi, un tas nozīmē to, ka, lietojot šīs ziepes, mēs vienlaicīgi rūpējamies gan par mūsu zemi (to nepiesārņojot), gan par tavas ādas skaistumu!

Mūsu dabīgie ziepju gabaliņi nesatur nepatīkamas putošanu veicinošas vielas, kas bieži sausina ādu un izraisa kairinājumu, un dabīgie augu ekstrakti un eļļas palīdz cīnīties pret visa veida problēmām, piemēram, iekaisumu un infekciju.

Ziepēm pievienotie dabīgie augu sviesti un augu eļļas mitrina, mīkstina un pabaro ādu, atjaunojot ādas komfortu un neizjaucot ādas dabīgo aizsargslāni.

Ir veikti virkne pētījumu, kas liecina, ka tas, ko mēs lietojam uz savas ādas, tieši ietekmē to, cik veseli mēs esam iekšēji. Toksiskās vielas mēs absorbējam caur ādu, un tās, nonākot mūsu asinsritē, izraisa dažādas veselības problēmas.

Ņemot vērā individuālas vēlmes un ādas tipus, mēs piedāvājam dabīgas ziepes ar smaržu un bez smaržas. Jutīgai un sausai ādai piedāvājam Kastīlijas ziepes, kas izgatavotas no vienas izejvielas - augstākās kvalitātes olīveļļas, kas spēj dziļi mitrināt, mīkstināt un atjaunot ādu.

Plašais ziepju sortiments dod iespēju piemeklēt savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošākās ziepes. Ziepes ir skaisti iepakotas videi draudzīgā, kompostējamā iepakojumā - eko kartonā, tādēļ tās ir lieliska dāvana jebkuriem svētkiem.

MARUSHA ziepju sortiments:

- Burkānu ziepes ar saldo apelsīnu

- Smiltsērkšķu ziepes ar saldo apelsīnu

- Kadiķa ziepes ar Spirulīnu

- Tējas koka, Lavandas un aktivētās ogles ziepes

- Piparmētras skrubja ziepes

- Citronzāles ziepes

- Lavandas ziepes

- Liepziedu ziepes

- Kafijas ziepes

- Rozes ziepes

- Mango ziepes

- Kastīlijas ziepes bez smaržas 

- Trauku ziepes "PIPARMĒTRA" un "CITRONS"

Ziepes ir pieejamas arī gatavos dāvanu komplektos, un tos var izmantot gan kā individuālām dāvanām, gan kā biznesa korporatīvām dāvanām.

Marusha dabīgās ziepes ir 100% roku darbs. Tās satur Latvijas izejvielas, tādēļ tās ir lieliska reprezentatīva dāvana no Latvijas dabas - mežiem, pļavām, dārziem.  Iepazīsties ar Marusha plašo eko ziepju klāstu.

Marusha dabīgās ziepes

MARUSHA dabīgās ziepes gaumīgā eko kartona iepakojumā


Marusha dabīgās ziepes

Mums rūp daba, tādēļ ziepes ir iepakotas videi draudzīgā, viegli pārstrādājamā iepakojumā - kartonā, kas vienlīdz palīdz ziepei saglabāt savas dabīgās īpašības - smaržu, krāsu un skaisto formu.

Dabiskās īstās eko ziepes sausai ādai

Atklāj mūsu brīnišķīgo dabisko ziepju klāstu, kas izgatavotas no dabīgām, vegāniskām, ādai draudzīgām un nekaitīgām sastāvdaļām. Barojiet un attīriet ādu dabiski un maigi ar eko, dabīgām ziepēm!

Iepakojumā, kas nesatur plastmasu, un ir videi draudzīgs un bez atkritumiem, MARUSHA dabīgās ziepes ir  labvēlīgas gan ādai, gan arī apkārtējai videi. Pārejot uz dabīgām, ķīmiskas vielas nesaturošām ziepēm mēs speram zīmīgu soli pārejā uz videi draudzīgu dzīvesveidu, un tas, iespējams, ir viens no visvienkāršākajiem, bet pozitīvu ietekmi atstājošiem soļiem.

Izpēti un iegādājies tās mūsu veikalā ŠEIT.

Latvijā ražota kosmētika.

Atpakaļ uz bloga rakstiem

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.