Ziepes ar Kadiķi un ar antibakteriālu iedarbību

Piedāvājam divu veidu dabīgas antibakteriālas kadiķa ziepes - Kadiķa ziepes ar spirulīni un Aktivētās ogles ziepes ar Kadiķa ogām. 

MARUSHA dabīgas ziepes ir piemērotas ķermeņa, roku un sejas mazgāšanai. Ziepes maigi notīra ādu un padara to patīkami maigu un pabarotu, kā arī attīra ādas poras no netīrumiem un toksīniem

Abām ziepēm pievienotas Latvijā vāktas un kaltētas Kadiķa ogas, kas maigi noskrubē atmirušās ādas šūnas un netīrumus. Pateicoties bagātīgi pievienotajam kadiķim, šīs ir antibakteriālas ziepes.
Ziepēm pievienotas ēteriskās eļļas - Kadiķa, Lavandas, Tējas koka. Tās ļauj sajust skujkoku meža svaigo aromātu, dod prātam vieglumu un iekšēju mieru.

Ziepju sastāvā ir dažādas eļļas (olīveļļa, saldo mandeļu eļļa, kokosriekstu eļļa, rīcineļļa), kas mitrina un mīkstina ādu. Tām pievienoti arī dabīgi sviesti - Kakao sviests un Šī sviests , kas bagātīgi pabaro un mitrina ādu. 

Ziepes ir 100% dabīgas, kā arī piemērotas vegāniem. Tām nav pievienotas sintētiskas piedevas, krāsvielas, parabēni, smaržvielas.

Lai ziepītes kalpotu ilgāk, svarīgi tās pareizi lietot - pēc katras lietošanas novieto tās uz ziepju trauka, kur notek liekais ūdens, tādējādi ļaujot tām izžūt un ilgi kalpot.

Abu veidu Kadiķa ziepes variet iegādāties mūsu E-veikalā.

Marusha dabīgas kadiķa ziepes ar lavandu, ogli, tējas koku
Atpakaļ uz bloga rakstiem

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.