Pielāgojam produktus ārvalstu tirgiem un izstrādājam internetveikalu

Pamatojoties uz līgumu Nr. SKV-L-2020/165, kas noslēgts 2020.gada 16.decembrī starp SIA "Eirobaltik" un  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (turpmāk - LIAA), SIA "Eirobaltik" veic virkni pasākumu dabīgā kosmētikas zīmola "Marusha Nord Ecosmetic" starptautiskās konkurētspējas veicināšanai.
SIA "Eirobaltik" veic izstrādāto jauno produktu līniju atbilstības novērtēšanu ārvalstu tirgiem. Tas nodrošinās produktu atbilstību starptautisko un ES normatīvo aktu prasībām un dos iespēju tos realizēt ārvalstu tirgos. 2023.gada jūnija beigās ir pabeigta divu produktu līniju pielāgošana ārvalstu tirgiem, kas ļaus uzsākt to eksportu.
SIA "Eirobaltik" laika periodā no š.g. marta līdz maijam LIAA noslēgtā līguma ietvaros veica internetveikala izstrādi, kas kalpos kā mārketinga rīks uzņēmuma paša ražoto produktu popularizēšanai vai pārdošanai ārvalstīs. Līdz šim uzņēmuma mājas lapa bija būvēta uz Mozello platformas bāzes, taču šī projekta ietvaros jaunā mājas lapa ir izveidota uz Shopify bāzes, kas ir starptautiski pazīstama un plaši izmantota un ļauj izvērst dažādas mārketinga aktivitātes eksporta tirgus apguvei. 
SIA "Eirobaltik" laika periodā no š.g.aprīļa līdz maijam LIAA noslēgtā līguma ietvaros veica arī 2 preču zīmju reģistrāciju, rezultātā saņemot 2 reģistrācijas apliecības. 
Uzņēmuma aktivitātes tiek veiktas LIAA īstenotā atbalsta pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

LIAA logo

Atpakaļ uz bloga rakstiem

Atstājiet savu komentāru

Lūdzu, ņemiet vērā, ka komentāri ir jāapstiprina pirms to publicēšanas.