Cietie kondicionieri ir izgatavoti no dabīgām augu izcelsmes izejvielām, kas pabaro un stiprina matus un matu saknītes, kā arī nodrošina veselīgu galvas ādu.
Cietais kondicionieris ir gan maciņam, gan videi draudzīgs produkts. Tas nesatur ķīmiskas vielas, ļoti ērts ikdienā un līdzņemšanai ceļojumā un kalpo ilgu laiku.
Cietais kondicionieris - kas tas ir
Tam ir cieta kondicioniera formāts. Atšķirībā no šķidrajiem kondicionieriem, kuru galvenā sastāvdaļa parasti ir ūdens (ap 80%), cietie kondicionieri tiek izgatavoti no kondicionējošiem līdzekļiem, piemēram, sviestiem un eļļām, kas ir cietas istabas temperatūrā. Tas nozīmē, ka tie ir ļoti koncentrēti, tāpēc ir ekonomiski izdevīgi un ilgi kalpo.
Cietie kondicionieri – kāpēc tos lietot?
Cietie kondicionieri pēdējos gados ir ieguvuši popularitāti vienlaicīgi ar cietajiem šampūniem, un tam ir pamatoti iemesli. Zemāk uzskaitītas dažas cietā kondicioniera priekšrocības.
Cietais kondicionieris ir bez ūdens un koncentrēts
Tā kā tie ir koncentrēti, kondicionieru sastāvā ir vairāk kondicionēšanas līdzekļu nekā šķidrajiem kondicionieriem. Tas nozīmē, ka tie spēj labāk mitrināt un pabarot matus, kā rezultātā mati kļūst mīkstāki, spīdīgāki un veselīgāki. Tie ir saudzīgi pret matiem un pasargā tos no tālākiem bojājumiem un matu lūšanas.
Matus stiprinošas un saudzējošas dabīgas sastāvdaļas
Cietie kondicionieri parasti tiek izgatavoti no augstākas kvalitātes un dabīgākām sastāvdaļām nekā šķidrie kondicionieri. Daudzi cietie kondicionieri ir izgatavoti no dabīgām augu izcelsmes izejvielām - augu eļļas, sviesti, ekstrakti, augšanu veicinoši augu proteīnu u.tml., kuras efektīvāk un dabīgā veidā spēj nodrošināt stipru, veselu matu augšanu un galvas ādas veselību.
Turpretim šķidrie kondicionieri bieži satur ķīmiskas vielas, kas nomazgā no matiem dabīgās eļļas un pakļauj matus lūšanai, sausumam u.c.
Mazāk atkritumu
Cietie kondicionieri ir mazāki tilpumā nekā šķidrie kondicionieri, tāpēc tie rada mazāk izlietotā iepakojuma. Turklāt tie ir iepakoti videi draudzīgās kartona kastēs, kuras var pārstrādāt vai kompostēt. Rezultātā cietie kondicionieri ir dabai un videi draudzīgāks produkts.
Cietie kondicionieri bez plastmasas ir lieliska iespēja tiem patērētājiem, kuri vēlas samazināt savu ietekmi uz plastmasas atkritumu problēmu.
Ekonomiski izdevīgs
Cietie kondicionieri kalpo daudz ilgāk nekā šķidrie kondicionieri, jo tos nepieciešams ieklāt matos mazākā daudzumā. Piemēram, zīmola MARUSHA Cietie kondicionieri ilgst 50–75 mazgāšanas reizes vai divus līdz sešus mēnešus (atkarībā no matu garuma).
Ņemot vērā, ka daži cilvēki mēnesī mēdz nomainīt pat vairākas kondicioniera pudelītes, šis ir milzīgs solis pretī bezatkritumu dzīvesveidam.
Ceļojumiem draudzīgs
Cietais kondicionieris un šampūns ir ciets un tas nesatur ūdeni un plastmasa iepakojumu, tāpēc, ceļojot, ir novērsta iespēja, ka tie izlīs vai iztecēs jūsu bagāžā.
Tie ir arī mazi un viegli, tāpēc tos ir viegli iesaiņot un tie neaizņems daudz vietas jūsu čemodānā. Un kā bonuss jums nebūs jāuztraucas par to, ka tos konfiscēs lidostā.
Labākie cietie kondicionieri
Iegādājoties cieto kondicionieri, meklējiet uz iepakojuma norādes par to, kādas eļļas un citas dabīgās, matus barojošās un stiprinošās sastāvdaļas tas satur. Pārliecinies, vai tajā ir matiem vērtīgā olīveļļa, jojoba eļļa vai kokosriekstu eļļa, matiem vērtīgie sviesti - šī sviests, kakao sviests, kā arī dabīgi ekstrakti.
Dabīgās eļļas - olīveļļa, kokosriekstu eļļa - spēj viegli un dziļi iesūkties mata šķipsnā, nodrošinot matiem efektīvu mitrināšanu, kondicionēšanu un dabīgu spīdumu. Šīs eļļas novērš matus no bojājumiem un aizsargā tos.
Kā vēl viena ieteicama sastāvdaļa ir pantenols. Pantenols, kas pazīstams arī kā B5 vitamīns, palīdz atjaunot spīdumu, kas jo īpaši būtiski blāviem matiem. Pantenols palīdz uzturēt un saglabāt mitrumu matos un uzlabo matu izturību, samazinot to lūšanas iespējamību.
Sastāvdaļas, no kurām jāizvairās
Iegādājoties cieto kondicionieri, izvairieties no jebkādiem produktiem, kas satur nātrija laurilsulfātu. Šī sastāvdaļa ir kaitīgs mazgāšanas līdzeklis, kas izmazgā no matiem dabīgās eļļas, padarot tos sausus un trauslus.
Izvairieties arī no mākslīgām smaržvielām. Tās bieži tiek izgatavotas no kaitīgām ķīmiskām vielām, kas var kairināt jutīgu ādu un galvas ādu. Turklāt noteikti izvairieties no produktiem, kas satur parabēnus.
Parabēni ir konservantu veids, kas var izjaukt dabisko hormonu līdzsvaru organismā. Ieteicams izvairīties arī no produktiem, kas satur silikonus. Silikoni ir sintētiskas sastāvdaļas, kas var uzkrāties uz jūsu matiem, izraisot sausumu un galvas ādas problēmas.
Cietais kondicionieris – veselīga izvēle matiem
Cietais kondicionieris ir lieliska, veselībai un videi draudzīga alternatīva šķidrajiem kondicionieriem. Tie ir izgatavoti no dabīgākām sastāvdaļām, tie ir koncentrētāki un izmanto mazāk iepakojuma.
Tā rezultātā cietais kondicionieris ir lieliska izvēle tiem cilvēkiem, kuri vēlas samazināt ķīmisko vielu ietekmi uz vidi un savu veselību. Un jā, tie patiešām ir laba izvēle jūsu matiem!
Cietais kondicionieris satur dabīgas sastāvdaļas, kas neizmazgā no matiem dabīgās eļļas un aizsargā matus no bojāšanās, lūšanas, sausuma.
Zīmola MARUSHA Cietais kondicionieris nesatur ķīmiskas vielas, smaržvielas, parabēnus. Tajā pievienotas tikai kondicionējošas sastāvdaļas, Pantenols, Olīveļļa, Nīma eļļa un Rozmarīna ekstrakts, cietie sviesti (kakao un Šī sviests) – kas lieliski mīkstina, mitrina un pabaro matus, matu saknes un galvas ādu, novērš sausus matus un matu galus, kā arī veicina veselu un stipru matu augšanu.
Lai mati spīdētu, tam pievienots dabīgs vegānais zīds. Pievienota dabīgā citronzāles ēteriskā eļļa, kas atsvaidzina un relaksē. Cietais kondicionieris iepakots kartona kastītē, un tas ir lielisks risinājums tavai ikdienai. Piedāvājumā ir ceļošanai ērts mazais formāts un lielais tilpums, kas kalpos ilgākam laikam.
Cietais kondicionieris – kā to pareizi lietot
Cietā kondicioniera lietošana ir pavisam vienkārša. Samitrini savus matus un kondicionieri, smērē to visu matu garumā vai arī paberzē produktu starp rokām un iestrādā to matos ar rokām līdz matu galiem. Pēc tam paturi to matos 2-3 minūtes, lai uzsūcas un iedarbojas dabīgās sastāvdaļas, un pēc tam viegli izskalo.
Kā jebkuram jaunam kosmētikas produktam, arī šim ir nepieciešams adaptācijas periods, lai mati un galvas āda pie tā pierastu. Šim produktam tas ilgst vidēji 2-3 nedēļas un ticiet, tas ir tā vērts.